כרטיסים | מלונות

האקווריום הלאומי של אבו דאבי

מתכננים טיול לדובאי או אבו דאבי? השאירו פרטים ונעזור בתכנון הטיול 👇

האקווריום הלאומי של אבו דאבי הוא אחד האקווריומים הגדולים במזרח התיכון, ואסור לכם לפספס אותו!

3 סוגי כרטיסים

האקווריום הלאומי של אבו דאבי הוא אחד האקווריומים הגדולים במזרח התיכון, לוקח אותך למסע מרהיב דרך 10 אזורים עם נושאים חכמים הטובלים אותך מתחת לאוקיינוס קפוא, יער מוצף, אוצרות נסתרים במערה אטלנטית ועוד! ביתם של 46,000 בעלי חיים מלמעלה מ-300 מינים ייחודיים של חיות בר ימיות, מהמים הטרופיים של האוקיינוס השקט והמים המתוקים של האמזונס, דרך כיפות הקרח הקפואות של הקוטב הצפוני ומערות הים התיכון, זוהי הרפתקה תת מימית שאין כמותה.

נועד לספק חוויות חיים מדהימות, מעורבות קהילתית ומעורבות מעשית בפרויקטים של שימור המגוון הביולוגי המקומי, האקווריום הלאומי של אבו דאבי מוקדש לבניית עתיד בר-קיימא יותר למורשת האקולוגית המקומית. הצטרפו למסע הסוחף הזה מסביב לעולם ותכנסו לנעלי בית של ביולוג ימי, כשאתם מתקרבים לאישיות עם היצורים הקסומים באקווריום!

כרטיס כניסה רגיל

כניסה לאקווריום הלאומי של אבו דאבי – מוזמנים לבדוק תאריכים פנויים ביומן בהתאם לימי החופשה שלכם באבו דאבי

כרטיס כניסה VIP

כרטיס VIP זה לאקווריום הלאומי מאפשר לך לדלג על התור! לך ישר למעלה, הצג את הכרטיס שלך ותשאיר את האחרים בתור כי היום אתה VIP!

הכירו את המדריך הפרטי שלכם, שיפגוש ויקדם את פניכם לקראת הרפתקת ה-VIP שלכם אל סיור מאחורי הקלעים (Behind the Scenes Tour). צעדו על גשר הזכוכית (Glass Bridge Walk) ורכבו על Bu Tinah Dhow סירה עם רצפת זכוכית, שם תהיו קרובים למדוזות, צלופחים, כוכבי ים ו-200 כרישים וקרניים, המשתרעים על פני 25 מינים שונים. אתה יכול אפילו להאכיל את הדגים בעצמך.

ב-Red Sea Wreck, צאו למסע מתחת למים דרך ספינה טרופה ופגשו דגים ואלמוגים מהים האדום הערבי. בטבעת האש למדו על חיי האוקיינוס סביב שרשרת הרי הגעש הארוכה ביותר בעולם, בפאתי האוקיינוס השקט.

Frozen Ocean מציג את החיים סביב כיפת קרח ענקית! בואו לגלות כיצד בעלי חיים כמו ציפורים ודגים ארקטיים שורדות בשמחה רבה במים הקפואים הללו. עם משהו מרגש שקורה בכל אזור, ומדריך פרטי שיענה על כל השאלות שלך, כל ביקור הוא חינוך.

VIP באקווריום הלאומי של אבו דאבי – מוזמנים לבדוק תאריכים פנויים ביומן בהתאם לימי החופשה שלכם באבו דאבי

כרטיס כניסה All Access Pass

עשו את דרככם במסע האקווריום בן 10 האזורים, התמודדו עם הפחדים שלכם על ידי חציית גשר הזכוכית, תחוו נופים בלעדיים מהדאו המיוחד עם תחתית הזכוכית ותוכלו לראות את כל מה שקורה מאחורי הקלעים! כרטיס הגישה להכל באקווריום הלאומי זה הוא הכרטיס שלך ליום נהדר באבו דאבי, באקווריום הגדול ביותר במזרח התיכון.

באקווריום הלאומי של אבו דאבי, תהיו קרובים למדוזות, צלופחים, כוכבי ים ו-200 כרישים וקרניים, המשתרעים על פני 25 מינים שונים.

ב-Red Sea Wreck, צאו למסע מתחת למים דרך ספינה טרופה ופגשו דגים ואלמוגים מהים האדום הערבי. בטבעת האש למדו על חיי האוקיינוס סביב שרשרת הרי הגעש הארוכה ביותר בעולם, בפאתי האוקיינוס השקט.

Frozen Ocean מציג את החיים סביב כיפת קרח ענקית! בואו לגלות כיצד בעלי חיים כמו ציפורים ודגים ארקטיים שורדות בשמחה רבה במים הקפואים הללו. כשמשהו מרגש קורה בכל אזור, כל ביקור הוא חינוך.

כרטיסים לאקווריום הלאומי של אבו דאבי – מוזמנים לבדוק תאריכים פנויים ביומן בהתאם לימי החופשה שלכם באבו דאבי

לחזור למשהו ספציפי?

חוויה באבו דאבי מתחילה כאן

כבר הצטרפת לקבוצת הפייסבוק שלנו?

הצטרפו לקבוצת המטיילים שלנו בפייסבוק ותקבלו המון טיפים, המלצות ומידע חשוב על אבו דאבי!