כרטיסים | מלונות

סי וורלד אבו דאבי – עולם המים

מתכננים טיול לדובאי או אבו דאבי? השאירו פרטים ונעזור בתכנון הטיול 👇

סי וורלד אבו דאבי (SeaWorld Abu Dhabi) - עולם המים אבו דאבי כרטיסים, המלצות, כתובת (דרכי הגעה), יאס עולם המים אבו דאבי (סי-וורלד באבו דאבי)

SeaWorld אבו דאבי הוא פארק שעשועים שמתמקד בחיים ימיים ומרכז הצלת בעלי חיים באי יאס באבו דאבי, איחוד האמירויות הערביות. זה SeaWorld הראשון בעולם שיהיה ללא אורקות (הליווייתן הגדול והמפורסם). הפארק הוא שותפות בין SeaWorld Parks & Entertainment ו-Miral Asset Management, המנהלים את Yas Island.

הפארק צפוי לכלול חוויות של בעלי חיים, מגה אטרקציות ואקווריום ברמה עולמית, שיביא את הטכנולוגיה העדכנית ביותר בשילוב של מעורבות פעילה של המבקרים. כמו כן, יש בו מרכז המחקר הימי הייעודי הראשון של איחוד האמירויות, חילוץ, שיקום והחזרה עם מתקנים ומשאבים לטיפול ושימור החיים הימיים המקומיים.

SeaWorld אבו דאבי ממוקם באי יאס, אחד מיעדי התיירות הפופולריים ביותר באיחוד האמירויות הערביות, ביתם של מספר אטרקציות כמו פרארי וורלד אבו דאבי, יאס ווטרוורלד, ואחים וורנר וורלד אבו דאבי.

איך מגיעים?

ברכב או במונית: אם אתם שוהים באבו דאבי או דובאי, תוכלו להגיע בקלות לאי יאס ברכב או במונית. ממרכז העיר אבו דאבי, זה כ-30 דקות נסיעה. אם אתם מגיעים מדובאי, זה יכול לקחת כשעה עד שעה וחצי בהתאם לתנועה. האי יאס מסומן בבירור מכל הנתיבים העיקריים.

בתחבורה ציבורית: מערכת התחבורה הציבורית של אבו דאבי מורכבת מאוטובוסים. ישנם שירותי אוטובוסים הנוסעים לאי יאס. למסלולים ותזמונים מדויקים, כדאי לבדוק באתר משרד התחבורה של אבו דאבי.

באוטובוס הסעות: חלק מהמלונות באי יאס ובאבו דאבי מספקים שירותי אוטובוס הסעות לאטרקציות באי יאס. עליך לבדוק עם המלון שלך אם השירות הזה מסופק.

במטוס: שדה התעופה הקרוב ביותר הוא נמל התעופה הבינלאומי של אבו דאבי, שנמצא במרחק של מספר דקות נסיעה בלבד מהאי יאס. אם אתה מגיע מחוץ לאיחוד האמירויות, זו יכולה להיות אפשרות נוחה.

לחזור למשהו ספציפי?

חוויה באבו דאבי מתחילה כאן

כבר הצטרפת לקבוצת הפייסבוק שלנו?

הצטרפו לקבוצת המטיילים שלנו בפייסבוק ותקבלו המון טיפים, המלצות ומידע חשוב על אבו דאבי!